Zamów

Cześć!


Miło mi, że znalazłaś/eś się na tej stronie, bo to oznacza, że interesuje Cię to, co mam Ci do zaproponowania i chcesz zaufać moim umiejętnościom i doświadczeniu. Jestem przekonana, że jestem w stanie spełnić Twoje wszystkie graficzne wymagania oraz pomóc Ci przy Twoim Bloggerowym blogu i nie tylko.  Wiem, że zależy Ci na tym aby Twój graficzny wizerunek w sieci (i po za nią) był jak najlepiej przedstawiony, dlatego oto jestem i ja! Poniżej możesz zapoznać się z moimi propozycjami dla Ciebie.
Jeśli potrzebujesz ciekawej grafiki - plakatu, foto manipulacji, pragniesz odzwierciedlić swoje zdjęcie za pomocą digital paintingu lub potrzebujesz ilustracji i innych ciekawych grafik - to dobrze trafiłaś/eś! Spełnię Twoje graficzne oczekiwania! Wystarczy tylko, że do mnie napiszesz. Gwarantuje Ci, że przygotuje dla Ciebie ciekawe propozycje, z których będziesz mógł/mogła wybrać tą jedną w swoim rodzaju - najlepszą, która będzie cieszyć Twoje oczy (i nie tylko Twoje). Gwarantuje Ci, że wiedza oraz doświadczenie, które zdobyłam doprowadzą nas do upragnionego celu. Nie krępuj się - pisz śmiało na maila blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "Grafika dla Ciebie"

Jeśli jesteś blogerem i potrzebujesz grafiki na swojego bloga - nagłówek, banery, ikony społecznościowe etc. - to dobrze trafiłaś/eś! Poruszając się w świecie blogów, wiem dobrze, czego oczekują blogerzy oraz ich czytelnicy jeśli chodzi o szatę graficzną. Wystarczy tylko, że do mnie napiszesz. Gwarantuje Ci, że przygotuje dla Ciebie ciekawe propozycje, z których będziesz mógł/mogła wybrać tą jedną w swoim rodzaju - najlepszą, która będzie cieszyć Twoje oczy (i nie tylko Twoje). Gwarantuje Ci, że wiedza oraz doświadczenie, które zdobyłam doprowadzą nas do upragnionego celu. Nie krępuj się - pisz śmiało na maila blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "Grafika dla Blogerów"

Jeśli potrzebujesz identyfikacji wizualnej - to dobrze trafiłaś/eś! Wiem doskonale jak ważny jest SIW, dlatego przygotuje dla Ciebie ciekawą, estetyczną identyfikację wizualną. Wiem również, że w tym wypadku będziesz wymagająca/y, ale nie martw się sprostam Twoim oczekiwaniom. Wystarczy tylko, że do mnie napiszesz. Gwarantuje Ci, że przygotuje dla Ciebie ciekawe propozycje, z których będziesz mógł/mogła wybrać tą jedną w swoim rodzaju - najlepszą, która będzie cieszyć Twoje oczy (i nie tylko Twoje). Gwarantuje Ci, że wiedza oraz doświadczenie, które zdobyłam doprowadzą nas do upragnionego celu. Nie krępuj się - pisz śmiało na maila blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "SIW"

Szablon na Bloggera
Jeśli potrzebujesz prostego, minimalistycznego i przejrzystego szablonu - to dobrze trafiłaś/eś! Wiem doskonale jak ważna jest szata graficzna Twojego bloga, dlatego przygotuje dla Ciebie prosty, minimalistyczny i estetyczny szablon, który upiększy Twojego bloga. Wystarczy tylko, że do mnie napiszesz. Gwarantuje Ci, że przygotuje dla ciekawy szablon, który będziesz wizytówką Twojego bloga. Gwarantuje Ci, że wiedza oraz doświadczenie, które zdobyłam doprowadzą nas do upragnionego celu. Nie krępuj się - pisz śmiało na maila blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "Szablony na Bloggera"

Pomoc
Jeśli potrzebujesz pomocy przy szablonie - instalacja gadżetów, które posiadasz, a nie wiesz jak masz je "wrzucić" na bloga, edycja istniejących elementów bloga, wgranie szablonu - to mam coś specjalnego dla Ciebie! Pomoc przy szablonie - opisz dokładnie swój problem, podaj link do bloga, a ja pokieruje Cię dalej lub wyręczę Cię w tym zadaniu! :) napisz na: blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "Pomoc przy szablonie"

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zrozumienia CSSa i HTMLa, tak aby pewnie edytować swój szablon, chcesz zapoznać się z podstawowymi zasadami grafiki i zacząć tworzyć własną grafikę (praca na darmowych programach GIMP i Inkscape), interesuje Cię dobór kolorów i wiele więcej - napisz, a ja postaram się przekazać Ci jak najwięcej i jak najlepiej! kontakt: blonparia@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego. W tytule wiadomości wpisz "BW" lub "GW"


Twoje imię:

Twój adres e-mail: (wymagane)

Wiadomość: (wymagane)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia